Saaremaa – Tartu – Saksamaa – Tallinn. Kokk, õppejõud, juhendaja, luuletaja, laulukirjutaja, kommunikatsioonikonsultant, turundaja, idee- ja sisukirjutaja. Nuumitaja.

Saame tuttavaks?

Kui me pole veel tuttavad, siis pakun sulle virtuaalset kätt LinkedINi keskkonnas. Lisa mind julgelt kontaktiks!

Mida ja millest kirjutan?

Kirjutan veebi- ja maandumislehtede tekste, uudiskirju, kutseid, sloganeid, kõnesid, müügikirju, pressiteateid, tootekirjeldusi, kampaaniatekste jms. Artikleid on avaldatud ajakirjades Director, Sport, Täheke, KAJA ning sisuturunduslugusid Delfis, SEB Foorumis, Bestmarketing.ee-s, Veebimajutuse blogis. Teemade lõikes on TOPis ettevõtlus, haridus, disain, turundus ja erinevad IT- teenused.

Kas teadsid, et olen kirjutanud ka ca 50 laulu? Kuula neid SoundCloudist! Natukene oskan kirjutada ka funktsionaalset poeesiat ehk koodi (Java ja Python; HTML, CSS).

Kellele ma kirjutan?

Teen koostööd disainiagentuuridega Ruutu 6 ja Velvet, reklaamiagentuuridega TANK, MUST ja Adark ning turundusbutiikidega Double Your Time, Profee ja Greenholm. Klientide hulgas on nii ettevõtlusega alustajaid, edukaid iduettevõtteid kui ka suuri rahvusvahelisi korporatsioone.

Kas ma olen tore inimene?

Jaa! Inimesed hindavad mu loovust, põhjalikkust ja kiirust ning soojust, avatust ja “teeme ära” suhtumist. Mõtlen enne, kui ütlen JAH. Aga kui küsitakse X, siis annan X +1.

Miks on kasulik minuga koostööd teha?

Kunagi ma olin niisama luuletaja ja loovkirjutaja, aga juba 7 aastat käivad minuga alati kaasas strateegiline turundusmõtlemine ja laiapõhjalised digitarkused.

Miks ma kirjutan?

Esiteks sellepärast, et see teeb targemaks. Väga põnev ja hariv on süveneda erinevate väike-ettevõtjate maailma ja suurte teenusepakkujate sisustrateegiasse ning asetada ennast nende klientide kingadesse. Teiseks seetõttu, et see toidab. Positiivse tagasiside hetked, mil mõistad, et su panus on aidanud kellegi teise tema eesmärkidele lähemale, on täis väge ja inertsi. Ja eks see on ju iga ettevõtliku inimese eesmärk: teostada end ja aidata teisi, sellega samal ajal lisaraha teenides.

Kui mu minevik sind vaimustab, siis kuula veel toda laulu lehe lõpust. Kui sind  huvitab rohkem tulevik, siis ära rohkem prokrastineeri! Mõnikord on vaja sisse osta vaid tund kellegi teise aega, et edasised protsessid käima lükata.

Ära karda! Ma ei hammusta.

Anname su ideele või pakkumisele tiivad ja lennutame selle su ideaalse kliendi ekraanile!

Ja sealt edasi tema paremale ajupoolkerale…